


Тринога для педикюру зі шкірозамінника з піддоном різні кольори оббивки подушки
1 280 ₴
- В наявності
- Код: тренога для педикюра
+380 (68) 784-49-06
Віталій
- +380 (50) 605-54-38Viber Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тринога для педикюру зі шкірозамінника з піддоном
Кольори оббивки подушечки
- біла
- чорна
- червона
- бежева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| База-основа | метал |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підіймального механізму | фіксатор у формі гвинта |
| Кольори | різні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴


